Skol 705. Two Bedrooms Duplex Apartment With Amazing Sea Views

  • 62 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το Skol 705. Two Bedrooms Duplex Apartment With Amazing Sea Views Μαρμπέλλα 62 τ.μ. Απέχει μόλις 8 λεπτά με τα πόδια από την Πλατεία Plaza de los Naranjos και μπορεί να φιλοξενήσει έως 7 άτομα. Αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια έχει θέα στη θάλασσα και προσφέρει 24ωρη ασφάλεια για την ασφάλεια των επισκεπτών.

Οι επισκέπτες του Skol 705. Two Bedrooms Duplex Apartment With Amazing Sea Views έχουν πρόσβαση στο σαλόνι και στον εξωτερικό χώρο καθιστικού με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Οι ταξιδιώτες που διαμένουν σ' αυτό το κατάλυμα θα απολαύσουν την άνεση στο μπάνιο εξοπλισμένο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες. Επίσης, έχει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Για την εξυπηρέτησή σας, το Skol 705. Two Bedrooms Duplex Apartment With Amazing Sea Views διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο.

Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει σχεδόν 200 μέτρα από το Alameda Park. Ένα από τα δημοφιλή αξιοθέατα της περιοχής είναι Μουσείο Museo del Grabado που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 10 λεπτών με τα πόδια. Ο σταθμός λεωφορείων Edificio El Cisne βρίσκεται σε απόσταση μόλις 450 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Skol 705. Two Bedrooms Duplex Apartment With Amazing Sea Views Μαρμπέλλα
Skol 536 - Great One Bed Apartment With Wonderful Sea View.
Τιμή μόνο για κινητά

Skol 536 - Great One Bed Apartment With Wonderful Sea View.

8.0
Πολύ καλό 3 σχόλια
0 μ από το κατάλυμα
USD 148 USD 133
ανά νύχτα
Skol 212. Two Bedrooms Duplex In Marbella Centre On The Beachfront.
Τιμή μόνο για κινητά

Skol 212. Two Bedrooms Duplex In Marbella Centre On The Beachfront.

8.9
Έξοχο 10 σχόλια
0 μ από το κατάλυμα
USD 181 USD 163
ανά νύχτα
Marbella Beachfront Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Marbella Beachfront Apartment

9.5
Εξαιρετικό 39 σχόλια
65 μ από το κατάλυμα
USD 210 USD 189
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜάΛαγας
    54 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Δραστηριότητες

    • Wind surfing
    • Κατάδυση
    • Ελεύθερη κατάδυση
    • Κανό
    • Πεζοπορία
    • Ποδηλασία
    • Ένα γήπεδο γκολφ

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη υποδοχή
    • 24ωρη ασφάλεια

    Γεύματα

    • Σνακ Μπαρ
    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Παιδική πισίνα

    Αναψυχή

    • Εξωτερική πισίνα
    • Παραλία
    • Ομπρέλες θαλάσσης
    • Ξαπλώστρα
    • Ρηχή πισίνα

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Μηχάνημα ΑΤΜ
    • Αυτόματοι πωλητές
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: από 08:00 έως 12:00
    Αριθμός αδείαςESFCTU0000290290004949970000000000000000VFT/MA/676823,VFT/MA/67682
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Skol 705. Two Bedrooms Duplex Apartment With Amazing Sea Views;
      Το Skol 705. Two Bedrooms Duplex Apartment With Amazing Sea Views βρίσκεται κοντά σε Constitution Park.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Skol 705. Two Bedrooms Duplex Apartment With Amazing Sea Views;
      Η τιμή κράτησης στο το Skol 705. Two Bedrooms Duplex Apartment With Amazing Sea Views θα είναι 268€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Skol 705. Two Bedrooms Duplex Apartment With Amazing Sea Views;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Skol 705. Two Bedrooms Duplex Apartment With Amazing Sea Views περιλαμβάνουν The Boardwalk και Da Bruno Sul Mare και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Το Skol 705. Two Bedrooms Duplex Apartment With Amazing Sea Views προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, το Skol 705. Two Bedrooms Duplex Apartment With Amazing Sea Views προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 62 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜάΛαγας
    54 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Skol 705. Two Bedrooms Duplex Apartment With Amazing Sea Views Μαρμπέλλα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο